top of page

РАГБИ 13: КУП СРБИЈЕ ЧЕТВРТФИНАЛЕ - „ПАУКОВИ“ УПЛЕЛИ У МРЕЖУ „СОКОЛОВЕ“

СОКО ВРАЊЕ – ДОРЋОЛ 10:60

Четвртфинална утакмица Купа Србије Соко – Дорћол, одиграна је у Врању, а гости су убедљиво тријумфовали са 60:10. У окршај са још увек актуелним шампионом државе Врањанци нису имали никакве шансе.

Извештај: сајт Ragbiligasrbije.rs

Популарни „Паукови“ из Београда кренули су силовито и на полувремену су водили са 26:2.

Почетак другог полувремена припао је „Соколовима“, смањили резултат на 10:26. На жалост домаћих навијача шутер Славко Марковић је био непрецизан, али и поред тога, чинило се да „Соколови“ могу до преокрета. Њихове снове распршили су Андреј Мора својим другим есејем у 51 минуту, а затим и Борис Лазин хет-триком у 55, 60 и 68 минуту. До краја Дорћол је увећао своју предност на коначних 60:10.

Соко – Дорћол 10:60 (2:26)

Врање 21.05.2017, Стадион: ФК Динамо, Гледалаца: 50, Судија: Радослав Новаковић (Београд) Поени за Соко: Есеја 2 – Јован Ђокић 43 мин, Александар. Стојановић 48 мин. голови Славко Марковић 1/3. Поени за Дорћол: Есеја 11 – Милан Аврамовић 10 мин, Андреј Мора 14, 51, 73 и 78 мин, Стефан Милчић 20 мин, Стефан Недељковић 36 мин, Борис Лазин 55, 60, 68 мин, хџ 18 мин, голова: Далибор Вукановић 8/11

Соко Врање: Александар СТОЈАНОВИЋ, Никола ДОШЉАК, Лазар СТАНИМИРОВИЋ, Јован ЂОКИЋ, Тихомир СТАМЕНКОВИЋ, Славко МАРКОВИЋ, Стефан РИСТИЋ, Владимир ТРИФКОВИЋ, Дејан ШКАРИЋ, Младен МИШИЋ, Стефан СТОИЉКОВИЋ, Страхиња ЈЕФТИЋ, Стефан ЦВЕТКОВИЋ. Резерве: Милош МАРКОВИЋ, Кристијан НИКОЛИЋ, Лазар МАТИЋ.

Дорћол Београд: Милан АВРАМОВИЋ, Стефан МИЛЧИЋ, Андреј МОРА, Милош МИЛАНКО, Никола ПЕШТЕРАЦ, Лука БУЛАЈИЋ, Далибор ВУКАНОВИЋ, Милош ТАСИЋ, Милан ЧОБАНОВИЋ, Борис ЛАЗИН, Алекса РАДИЋ, Сергеј ДЕВЕТАК, Стефан НЕДЕЉКОВИЋ. Резерве: Павле ШЕВИЋ