top of page

ХРИСТИЋ ЗА ПОБЕДУ

ЛИГА РИС – ОМЛАДИНЦИ

ФК ДИНАМО – ФК ТОПЛИЧАНИН 3:1 (2:1)

Стрелци: Марко Христић у 11. и 17. и Игор Крстић у 89. минуту за Динамо, а Јован Јовановић у 22. за Топличанин.

Главни судија: Никола Ничић, Помоћници: Милош Ристић, Милан Милић, Делегат: Бобан Спасић (сви из Врања).

Омладинци Динама успели су да победе одличну екипу Топличанина из Прокупља, резултатом 3:1 у борбеној, оштрој, али фер утакмици. Обе екипе имале су своје шансе, али домаћин је био пуно бољи у првом полувремену што је одлучило победника.

У отвореној утакмици са пуно шанси истакао се Марко Христић са два поготка која су донеле радост и славље његовој екипи, али и верним навијачима, којих је било око око 50-так.

ДИНАМО: Стефановић, Митић, Крстић, Јовић, Миленковић, Јевтић, С. Ђорђевић, Аресеновић, Спасић, Христић, Ј. Ђорђевић.

Играли су још: Богдановић, Стојановић, Николић, Васиљковић.

ТОПЛИЧАНИН: Ђоршевић, Бојовић, Крстић, Ракић, Ђуровић, Вељковић, Станковић, В. Савић, Јовановић, Н. Савић, Тикић.